Важлива інформація!
На період воєнного стану передплатники будь-якого журналу отримують PRO-доступ до всіх видань!

Оплата праці

Випуск №10 формується, повна версія журналу буде доступна 23.05.2024.

  • Перехідні відпускні: теоретична шпаргалка Відпустка не завжди вписується в рамки одного календарного місяця. Якщо вона починається в одному місяці, а закінчується в іншому, такі відпустки називають перехідними. При виплаті та оподаткуванні відпускних є певні особливості. Сьогодні нагадаємо їх.
  • Бібліотекар з чималим досвідом: чи можна підвищити категорію? Бібліотекар фахового коледжу не має повної вищої освіти відповідного напряму. Але зазначений працівник має стаж роботи на посаді бібліотекаря більше 25 років. Чи може він претендувати на зайняття посади провідного бібліотекаря?
  • Виправляємо помилки в додатку Д5 Податкового розрахунку Найлояльнішим і найпростішим додатком до Податкового розрахунку щодо виправлення у ньому помилок є Д5. У цій статті освіжимо основні правила коригування Д5 та попрактикуємося.
  • Виправляємо помилки в додатку 4ДФ Як виправити помилку, допущену у поданому і прийнятому контролерами додатку 4ДФ? Треба подати коригуючий Податковий розрахунок з додатком 4ДФ, в якому зробити виправлення. У цій статті нагадаємо правила його подання, розберемося із нюансами і, звісно ж, попрактикуємося.
  • Перехідні відпускні: теорія оподаткування Продовжуємо серію статей про відпустки, які почались в одному місяці, а закінчились — в іншому. Сьогодні поговоримо про теоретичну частину оподаткування перехідних відпускних.
  • Перехідні відпускні: практика оподаткування та звітність Про правила оподаткування перехідних відпускних ми розказали у статті «Перехідні відпускні: теорія оподаткування». А тепер настав час підкріпити це прикладом.
  • Неоплачувана відпустка + хвороба: що з відпусткою за «ненормованість»? Працівника прийняли на роботу 03.04.2023. Для його посади встановлено ненормований робочий день і передбачена щорічна додаткова відпустка тривалістю 7 к. дн. З 01.09.2023 по 31.10.2023 працівник перебував у відпустці за власний рахунок. А з 19.02.2024 по 01.03.2024 — хворів. У травні він бажає використати додаткову відпустку за перший робочий рік. Керівник погодився надати йому таку відпустку. Як визначити її тривалість?
  • Компенсація: виплата зарплатних боргів у травні 2024 року Якщо роботодавець вчасно не виплатив працівникам зарплату, то він зобов’язаний при виплаті такої заборгованості нарахувати і виплатити компенсацію.
  • Переведення на іншу роботу (посаду): знайомимося Укладаючи трудовий договір, працівник погоджується виконувати ту роботу, яка визначена таким договором. Проте згодом ситуація може змінитися і працівника потрібно буде перевести на іншу роботу. Коли та за яких умов це можливо, розкажемо в цій статті.
  • Переведення на іншу постійну роботу в межах підприємства: оформлюємо Трудовим законодавством передбачено низку підстав для переведення працівника на іншу роботу (посаду) (див. статтю «Переведення на іншу роботу (посаду): знайомимося» // «Оплата праці», 2024, № 10). Сьогодні розглянемо найпоширенішу з них — переведення на іншу постійну роботу (посаду) в межах одного підприємства, установи, організації.
  • Працюємо над помилками в Д1 Податкового розрахунку Ситуація. Подали Податковий розрахунок з типом «Звітний» за звітний квартал і він прийнятий контролерами. Але згодом… виявили в даних додатка Д1 помилку. Як виправитися?
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі